Zielona Kreacja

O nas - architekci krajobrazu

Pierwsze doświadczenia zdobyliśmy projektując dla znanych firm z Wielkopolski i Dolnego Śląska. Wykorzystując zdobytą wiedzę w 2007r. otwieramy 


BIURO PROJEKTOWE i FIRMĘ WYKONAWCZĄ

W ciągu zaledwie trzech lat z powodzeniem udało nam się wprowadzić na rynek Architektury Krajobrazu szeroką gamę usług i produktów budownictwa ogrodowego i terenów zieleni.

 

Aktualnie Zielona Kreacja to dwa odrębne działy:


BIURO PROJEKTOWE, gdzie proces powstawania dokumentacji projektowej wynika z dbałości w dopracowaniu każdego szczegółu. W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie tworzymy projekty i wizje miejsc, które są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów i pojawiającym się nowym trendom w sztuce ogrodowej. Nawiązanie współpracy z naszym biurem projektowym jest gwarancją osiągnięcia zamierzonego celu.

ZESPÓŁ WYKONAWCZY to dział, któremu poświęciliśmy szczególną uwagę. To tu pracują fachowcy: brukarze, instalatorzy, ogrodnicy. Dysponując własną kadrą wyszkolonych pracowników, odpowiednim i nowoczesnym sprzętem możemy zapewnić wysoką jakość kompleksowo wykonywanych prac i terminowe ich ukończenie. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji i zapewniamy serwis.

  

Wykonanie: REVOLWEB